Luksusowe Apartamenty z Widokiem na Morze

żaglowiec ikona

– Jesteś zmęczony codziennością, monotonią pracy,  obowiązków, szarością kolejnych, identycznych dni?

– Czujesz, że potrzebujesz odpoczynku w naprawdę eleganckich, luksusowych warunkach?

– Chciałbyś cały dzień patrzeć na morze, czuć morską bryzę na twarzy po otwarciu wielkich, przeszklonych drzwi na taras znajdujący się 50m od morza?

– Chciałbyś zregenerować swoje ciało korzystając z pełnej gamy usług SPA najlepszych na wybrzeżu hoteli oraz ukoić duszę szumem fal za oknem luksusowego apartamentu a przed zaśnięciem widzieć z łóżka światła kołyszących się na morzu rybackich kutrów i wielkich statków?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie…

Jako ludzie kochający morze, potrafiący docenić jego urok, potęgę zimowych sztormów, szum fal i krzyk mew o poranku oraz najpiękniejsze zachody słońca, przez całe życie szukaliśmy pokoju z bezpośrednim widokiem na morze… znaleźliśmy coś więcej, czym chcielibyśmy się z Państwem podzielić i co Państwu szczerze rekomendujemy…

Są to położone w najlepszych na Polskim Wybrzeżu, najbardziej ekskluzywnych, najchętniej odwiedzanych hotelach, Apartamenty z Widokiem na Morze należące do Państwa Doroty i Pawła Brunka (tel: 608 067 434).

Apartamenty położone są w czterech naprawdę wyjątkowych Nadbałtyckich Lokalizacjach:

Dom Zdrojowy Hotel SPA w Jastarni

„Dom Zdrojowy” Hotel SPA w Jastarni

Wypełnione morską bryzą i zapachem sosen, luksusowe Apartamenty 339 „Bursztynowa Komnata” i 359 „Lazurowa Gondola” z niepowtarzalnym widokiem na morze.

Maloves SPA & Resort we Władysławowie

Maloves SPA & Resort we Władysławowie

Apartament „Morski Ogród” z bocznym widokiem na morze i przeszklonym dachem co czyni go jednym z najciekawszych w budynku apartamentowo-hotelowym usytuowanym przy hotelu Maloves Resort SPA, 50 metrów od szerokich plaż Władysławowa.

Seaside Park Hotel, Kołobrzeg

Hotel „Seaside Park” w Kołobrzegu

Położone w nowym, luksusowym Hotelu „Seaside Park” w centrum uzdrowiskowej części Kołobrzegu Apartamenty 203 „Bursztynowa Bryza” oraz 307 „Morska Galaktyka” z bezpośrednim widokiem na morze

Costa Motlawa w Waterlane Island Old Town Gdańsk

Costa Motlawa w Waterlane Island w Gdańsku

Dwupokojowy apartament dla par oraz całych rodziny z wszelkimi wygodami zlokalizowany w sercu Gdańska na prestiżowym osiedlu Chmielna Park z widokiem na Motławę, Żuraw oraz Starówkę.

Rekomendujemy Państwu powyższe Apartamenty, ponieważ naszym zdaniem jest to naprawdę wyjątkowa i jedyna oferta wśród całego „morza” wakacyjnych propozycji pokoi ze wspólną łazienką na piętrze, pensjonatów 2km od morza i niskiej jakości propozycji nadmorskich ośrodków wczasowych.

Te Apartamenty to nie tylko najwyższy poziom luksusu na Polskim Wybrzeżu, to również Bałtyk nie tylko za oknami każdego z nich, ale słony zapach wiatru w każdym z nich, romantyzm, duch morza, morska bryza po otwarciu okna, zapach sosen na wydmach, prawdziwy wypoczynek nad morzem – jedyny w swoim rodzaju z jakiego udało nam się korzystać, klasa sama dla siebie…

Zachęcamy do kontaktu z Właścicielami Apartamentów, tel: 608 067 434