„Riva The Persuaders!” film krótkometrażowy z okazji 180. rocznicy istnienia marki Riva.

·

żaglowiec ikona

Film z okazji 180. rocznicy istnienia marki Riva to klasyczny film akcji z Pierfrancesco Favino, David Beckham i Charles Leclerc. Zainspirowany słynnym serialem „The Persuaders!”.

Trzy gwiazdy zaangażowane w przygodę w super samochodach (nowoczesne Ferrari i zabytkowe Maserati) na drodze i super łodziach Riva i Ferretti Group – Pierfrancesco Favino na pokładzie Riva 56′ Rivale ściga się z Riva 68′ Diable Davida Beckhama i Charlesem Leclercem na pokładzie Riva Rivamare.

Historia Rivy czyta się jak film, a ten niezwykły film krótkometrażowy, z niesamowitym trio bohaterów, jest idealnym uczczeniem 180-lecia marki. Dziękuję Pierfrancesco, Davidowi i Charlesowi za przyjaźń, pasję i zabawę, jaką włożyli w projekt: rezultat jest spektakularny” – powiedział Alberto Galassi, dyrektor generalny Ferretti Group. „Byłem lojalnym widzem serialu „The Persuaders!” i znalazłem ten sam ironiczny i elegancki styl w tym małym filmie. Jak zawsze, Riva dostarcza wielkich emocji.

Film był kręcony w ciągu ostatnich kilku tygodni na wybrzeżu pogranicza Włoch, Monako i Lazurowego Wybrzeża, wyprodukowany przez Armando Testa Studio: